Gündem
Giriş Tarihi : 20-08-2021 00:46   Güncelleme : 20-08-2021 00:46

Çocuklar bizim geleceğimiz

KURUMSAL Yukarı Gökdere Köyü Muhtarı Ahmet Sarı ve azaları, köylerineIsparta Belediyesi tarafından yaptırılan çocuk oyun alanı ile ilgili olarak Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür ziyaretinde bulundu

Çocuklar bizim geleceğimiz

KURUMSAL

Yukarı Gökdere Köyü Muhtarı Ahmet Sarı ve azaları, köylerineIsparta Belediyesi tarafından yaptırılan çocuk oyun alanı ile ilgili olarak Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Muhtar Sarı çocukların parkta oyun oynadığı anlara ait bir fotoğrafı Başkan Başdeğirmen’e hediye etti.

Köyündeki çocukların selamını getirdiğini söyleyen Yukarı Gökdere Köyü Muhtarı Ahmet Sarı, “Başkanım siz Isparta’nın yanı sıra köylerle de uğraşıyorsunuz. Köyümüze bir çocuk parkı yaptırdınız, özellikle sizlere çocuklarımızın selamını getirdim. Çocuklarımız sizi parka bekliyorlar” dedi.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in, Büyükşehir belediyeciliğinin, büyük şehir olmadan nasıl yapıldığını gösterdiğini kaydeden Muhtar Sarı, Isparta’yı yakından takip ettiklerini dile getirdi. Sarı, “Isparta’nın çehresi sizlerle değişti. En basiti kavşaklarda trafik anlamında yapılan çalışmalar. Bu zamana kadar niye böyle bir çalışma yapılmadı. Bu trafiği hiç mi düşünen olmadı. Bir şeye el atıldığında, bu iş olsun dendiğinde, bu işler oluyormuş” diyerek yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de küçük bir çalışmayla oyun parkının yapılması ve bundan dolayı da çocukların mutlu olmasının kendilerini de sevindirdiğini aktardı. Başkan Başdeğirmen, “Yaptığımız çocuk parkında oynayan çocuklarımızın mutluluğu yüzlerinden okunuyor. Çocuklar bizim geleceğimiz. Talep doğrultusunda köyümüze bir oyun parkı kurduk. Yetişebildiğimiz kadar ilçelerimize, beldelerimize, köylerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz, bu çalışmaları yaptıkça bizlerde mutlu oluyoruz. Isparta’mızın taşı toprağı, 204 köyü, 9 beldesi, 12 ilçesi, şehrimizin merkezi ile birlikte insanlarımız bize verilen imkanlardan istifade etmek durumunda. Önemli olan vatandaşlarımızın memnuniyeti ve hayat şartlarından daha güzel yerlere gelebilmek” şeklinde konuştu.