Spor
Giriş Tarihi : 28-09-2021 02:36   Güncelleme : 28-09-2021 02:36

EVİNİZE HOŞGELDİNİZ

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek’le birlikte ilimizde Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu

EVİNİZE HOŞGELDİNİZ

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek’le birlikte ilimizde Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Covid-19 salgını nedeniyle öğrencilerinden uzak kalan üniversitelerde yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesinde eğitimlerini sürdürecek olan öğrenciler, kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından kalacakları yurtlara yerleşmeye başladılar.
Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı tüm yurtlarda aile ve öğrencileri rahat bir ortamda karşılamak için yurt girişi, bahçelerine kayıt noktaları oluşturularak yurt hizmetleri hakkında geniş kapsamlı bilgiler verildi.
Merkezde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı 6 yurdu ziyaret eden Vali Ömer Seymenoğlu, yurtta kalacak öğrenci sayısı ve kurum tarafından öğrencilere yönelik verilecek hizmetler hakkında İl Müdürü Murat Gevrek’ten bilgiler aldı.
Öğrenci yurtlarına gerçekleştirdiği ziyaret ve incelemeleri öncesinde yurt binaları önünde çocuklarını bekleyen veliler ve öğrenciler ile sohbet eden Vali Seymenoğlu, farklı illerden gelerek çocuklarını yurtlara teslim eden ailelere müsterih olmalarını, eğitim hayatlarını sürdürmek için ilimize gelen öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarının karşılanacağını söyledi.
Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitimin başladığı 2021 – 2022 yılı eğitim – öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulunan Vali Seymenoğlu öğrencilere başarılı bir eğitim- öğretim yılı geçirmelerini diledi.
Veliler ve öğrenciler ise sıcak karşılamadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.