Spor
Giriş Tarihi : 29-06-2021 04:42   Güncelleme : 29-06-2021 04:42

GSB SPOR OKULLARI KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl organize edilen ücretsiz Yaz Spor Okulları Covid-19 salgını nedeniyle ara verdiği faaliyetlerine yeniden başlıyor

GSB SPOR OKULLARI KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl organize edilen ücretsiz Yaz Spor Okulları Covid-19 salgını nedeniyle ara verdiği faaliyetlerine yeniden başlıyor.
Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve küçük yaşlarda gençlere spor kültürünü yerleştirmek amacıyla Yaz Spor Okulları 5-18 yaş aralığındaki tüm gençlere kapılarını açıyor.
Her yıl binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor. 25 branşta eğitim verecek Yaz Spor Okulları için kayıtlar 6 Mart Spor Salonu ve IYAŞ PARK AVM’de alınıyor. 
5-18 yaş aralığındaki tüm gençlerimizin ücretsiz olarak katılabileceği yaz spor okullarında, çocuklar bir yandan serbest zamanlarını değerlendirebilecek bir yandan da sevdikleri spor branşında kendilerini geliştirebilecek.
Ücretsiz Yaz Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler velileriyle birlikte belirlenen kayıt noktalarında formlarını doldurularak, teslim edebilecekler. 25 branştaki kurslar 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü başlayacak. Kurslar 2 ay boyunca devam edecek.
YAZ SPOR OKULLARI KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN
HANGİ BRANŞ, HANGİ SPOR SALONUNDA TIKLAYIN
(FORMLARI DOLDURDUKTAN SONRA KAYIT NOKTALARIMIZA ULAŞTIRABİLİRSİNİZ)
Detaylı bilgi 0 246 218 41 60 – 135 dahili telefon hattından alınabilecek.
***BRANŞLAR
YAZ SPOR OKULLARI (5-18 YAŞ ARASI)
‘’Atletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Bocce, Boks, Cimnastik, Dağcılık, Dart, Futbol, Güreş, Halk Oyunları, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Kick Boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Yelken (Eğirdir), Yüzme’’
ENGELLİLER İL SPOR MERKEZİ AÇILIYOR
Yaz Spor okullarında özel bireylerimiz içinde Engelliler İl Spor Merkezleri açılacak. Yaz sürecinde belirlenen Atletizm, Masa Tenisi ve Basketbol branşlarda ücretsiz spor faaliyetlerine yönlendirilecek.
ENGELLİLER İL SPOR MERKEZİ KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN
İL MÜDÜRÜ MURAT GEVREK’TEN DAVET
Velilere seslenerek 5-18 yaş aralığındaki tüm gençleri Yaz Spor Okullarına davet eden Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, ‘’Yaz Spor Okullarımızla çocuk ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, serbest zamanlarını uzman antrenörler nezaretinde en iyi şekilde değerlendirmelerine imkan sağlamak amacıyla hazırlanan yaz spor okullarımızda gençlerimizin fiziksel ve mental gelişimlerine katkı sağlanması, sporla tanıştırılması ve spor bilinci oluşturmayı hedefliyoruz. Covid-19 salgını nedeniyle ara verdiği Yaz Spor Okullarımıza yeniden başlamanın sevinç ve mutluluğu içerisindeyiz. 5-18 yaş tüm çocuk ve gençlerimizi ücretsiz Yaz Spor Okullarımıza davet ediyorum. Özel sporcu ve bireylerimizi de her yıl olduğu gibi unutmuyoruz. Tüm özel bireylerimizi Engelliler İl Spor Merkezi kurslarımıza bekliyoruz’’ diye konuştu.