Spor
Giriş Tarihi : 06-01-2022 16:58   Güncelleme : 06-01-2022 16:58

İL MÜDÜRÜ ŞENSÖZ GÖREVİNE BAŞLADI

İL MÜDÜRÜ ŞENSÖZ GÖREVİNE BAŞLADI

İL MÜDÜRÜ ŞENSÖZ GÖREVİNE BAŞLADI

Yaklaşık 6 yılı aşkın süredir Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapan Muhammet Cemil Şensöz, Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atandı.
Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Muhammet Cemil Şensöz görevi Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Murat Gevrek’ten devraldı.
Devir teslim töreninde görevi Murat Gevrek’ten devralan Muhammet Cemil Şensöz, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun tensip ve takdiriyle yeni görevime başlamış bulunmaktayım. Görevi devraldığım değerli İl Müdürümüz Murat Gevrek’e başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Sorumluluğumuzun farkındayız. Vatanımıza ve milletimize daha faydalı olabilmek için çok çalışacağız” diye konuştu.
Törende veda konuşması yapan Murat Gevrek’te, “Ekim 2011 tarihinden itibaren Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğum memleketim Isparta’dan tarafıma tevdi edilen Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevi dolayısıyla ayrılmış bulunmaktayım.
Doğduğum büyüdüğün bu topraklarda 10 yıl görev yapmaktan hep onur ve gurur duydum. Evladını bağrına basan bu şehrin güzel insanlarına ne kadar teşekkür etsem haklarını ödeyemem.
Bu güzel şehre hizmet ederken verdikleri destek ile beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu’na, Milletvekillerimize, Valilerimize, Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın Yöneticilerine, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Spor Kulüplerimizin Başkanlarına, Kulüplerimizin Antrenörlerine, Beden Eğitimi Öğretmenlerine, Sporcu Kardeşlerime, Basın Mensuplarımıza ve cansiperane çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Makamların gelip geçici olduğunu, önemli olanın gök kubbede hoş bir seda bırakabilmek olduğunu bilerek ve düşünerek hizmet ettiğim memleketimden helallik dileği ile arz-ı veda ediyor. Bugün, yarın ve her daim kapımızın da gönlümüzün de sizlere açık olacağını belirtmek isterim” dedi.
Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhammet Cemil Şensöz devir teslim töreninin ardından İl Müdürlüğüne bağlı birimleri ve tesisleri gezerek personelle tanıştı.