Eğitim
Giriş Tarihi : 01-10-2021 18:28   Güncelleme : 01-10-2021 18:28

ISUBÜ Rektörü Diler’den KYK Yurdunda Kalan Öğrencilere Ziyaret

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Rektörü Prof

ISUBÜ Rektörü Diler’den KYK Yurdunda Kalan Öğrencilere Ziyaret

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Gençlik Spor İl Müdürlüğüne bağlı Murat Hüdavendigar ve Isparta Yurdu’nu ziyaret etti.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek ile birlikte Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan öğrencilerle sohbet etti

Burada öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Rektör Prof. İbrahim Diler, önce kendini tanıttı daha sonra öğrencilerle tek tek tanıştı.   Gençlik Spor İl Müdürü Murat Gevrek ile birlikte gerçekleşen ziyarette, öğrencilerin merak ettikleri sorulara cevaplar verildi, akılarındaki soru işaretleri giderildi.

Rektör Diler, “Üniversite Rektörü olarak sizlere her zaman kapımız açık. Sosyal medyadan da bana direk mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz” diyerek yeni eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler’in ziyaretinden dolayı teşekkürlerini ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, bu tür ziyaretlerin sık sık çeşitli önemli kişiler tarafından yapılacağını belirterek, “Sizlere yol gösterecek bir çok önemli isimleri buraya davet edip sizlerle buluşturacağız. Sizlerin gelecek planlamalarınızı daha iyi yapmanız için bizler elimizden gelen katkıyı sağlayacağız. Sosyal ve sportif alanlarda da sizlerle birlikte olacağız. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Öğrencilerle karşılıklı soru cevap şeklinde geçen ziyaret sonrasında yurt idarecileri ve öğrencileri ile hatıra fotoğrafı çekilen Rektör Diler ve İl Müdürü Murat Gevrek yurttan ayrıldı.