Spor
Giriş Tarihi : 19-02-2022 01:21   Güncelleme : 19-02-2022 01:21

OKUL SPORLARI KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI

OKUL SPORLARI KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI

OKUL SPORLARI KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI

2021-2022 Okul Sporları Faaliyet Programı kapsamında Davraz Kayak Merkezi’nde Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler Kayak Alp Disiplini ve Snowboard İl Birinciliği yarışmaları İl Müdürlüğümüz organizasyonuyla yapıldı.
Alp disiplini ve snowboard kategorilerinde 100’ye yakın sporcunun kıyasıya mücadele ettiği yarışmalarda a sporcular dereceye girebilmek ve Isparta’yı il dışında yapılacak müsabakalarda temsil etmek için kıyasıya yarıştılar.
Dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen tören ile verildi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhammet Cemil Şensöz yarışmaya katılan tüm sporculara teşekkür ederek, dereceye giren ve ilimizi temsil edecek olan sporculara başarılar diledi.
YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN SPORCULAR
Minik Kızlar (Alp Disiplini)
1.Fatime Nilda Özdemir 2.Merve Çelik 3.Elvin İpek Erdal
Minik Erkekler (Alp Disiplini)
1.Berat Ünlü 2.Ramazan Yağmur
Küçük Kızlar(Alp Disiplini)
1.Hümeyra Çetin 2.Azra Ünlü 3.P. Ezel Sarıgöl
Küçük Erkekler (Alp Disiplini)
1.Şenol Demirtaş 2.Demir Koçoğlu 3.Yusuf Gülsoy
Yıldız Kızlar (Alp Disiplini)
1.Bengüsu Yağmur 2.Ecem Yıldız 3.Ceylin Çakmak
Yıldız Erkekler (Alp Disiplini)
1.Efe Yılmaz 2. Emirhan Uçgun 3. Arda Erdal
Genç Kızlar (A) (Alp Disiplini)
1.Azra Uğuz 2.Havvanur Kuyucu 3.Arife Özentürk
Genç Erkekler (A) (Alp Disiplini)
1.İlke Dikmen 2.Yiğit Saraçoğlu 3.Ahmet Talha Öcal
Genç Kızlar (B) (Alp Disiplini)
1.Şükriye Büyükçaylı 2.Havva Taşkın 3.Havvanur Çetin
Genç Erkekler (B) (Alp Disiplini)
1.Sami Can Akkaş 2.Ahmet Mercan 3.Mehmet Büyükçaylı
Küçük Erkekler (Snowboard)
1.Kağan Kurt 2.Hasan Avcı 3.Çınar Güç
Yıldız Kızlar (Snowboard)
1.Merve Yavuz 2. Zehra Çetin
Yıldız Erkekler (Snowboard)
1.Mehmet Emin Perçemkaya 2.Hacı Mehmet Ocaktan
Genç Erkekler (A) (Snowboard)
1.Doğukan Özan 2.Enes Perçemkaya 3. Tarık Baran Aydal
Genç Erkekler (B) (Snowboard) 
1.Fatih Giray Ocaktan 2. Umut Nuri Altuğ