Ekonomi
Giriş Tarihi : 08-04-2022 04:16   Güncelleme : 08-04-2022 04:16

Performans Başarımızı Sürdürüyoruz

Performans Başarımızı Sürdürüyoruz

Performans Başarımızı Sürdürüyoruz

Tarım ve Orman Bakanlığı, merkez, taşra ve bağlı tüm kuruluşları, yıl içerisinde belirlenmiş Anahtar Performans Göstergeleri (KPI) üzerinden değerlendirmekte ve takip etmektedir.

İl Müdürlüğümüz; İl Müdürü Eyup Adıgüzel öncülüğünde Şube ve İlçe Müdürlükleri ile birlikte gerekli organizasyonu yaparak, personelin özverili ve etkin çalışması neticesinde üstün başarı göstermiş ve 2020 yılındaki çalışmalarımızla 81 il arasında birinciliği elde ederek, İl Müdürümüz Eyup Adıgüzel bu çalışma neticesinde Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli tarafından Başarı Belgesi ile taltif edilmişti.

2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da Müdürlüğümüzün özverili çalışmaları neticesinde Anahtar Performans Göstergelerinin (KPI) tamamı hedefler doğrultusunda gerçekleştirilmiştir.

2021 yılındaki bu başarıları hasebiyle İl Müdürümüz Eyup Adıgüzel, Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli tarafından Başarı Belgesi ile taltif edilmiştir. İl Müdürümüze Başarı Belgesi, Antalya’da düzenlenen 2022 yılı Genişletilmiş Koordinasyon toplantısında Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı tarafından verilmiştir.

İl Müdürümüz konu üzerine yaptığı açıklamada “Çalışmalarımızın Başarı Belgesi ile taltif edilmiş olması, 2022 yılında sürdürmekte olduğumuz çalışmalarımızdaki azim ve gayretimizi de artırmıştır. Performansımızda emeği bulunan İl ve İlçe Müdürlüklerimizde görevli bütün personelimize yaptıkları özverili çalışmaları için teşekkür ediyor bizi bu belgeyle onurlandıran Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Isparta İl Tarım ve Orman Müdürlüğü her zaman üreten üreticilerimizin ve yetiştiricilerimizin yanında olmaya devam edecektir.