Eğitim
Giriş Tarihi : 30-07-2021 23:01   Güncelleme : 30-07-2021 23:01

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Üniversite Yer Seçim Kurulu Toplantısı Öncesinde ISUBÜ’yü Ziyaret Etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve AK Parti Isparta Milletvekili M

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Üniversite Yer Seçim Kurulu Toplantısı Öncesinde ISUBÜ’yü Ziyaret Etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve AK Parti Isparta Milletvekili M. Uğur Gökgöz, 4 Ağustos 2021 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda yapılacak Üniversite Yer Seçim Kurul Toplantısı öncesinde ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Rektör Yardımcıları, Ziraat Fakültesi Dekan ve Dekan Yardımcıları ile Ziraat Fakültesi Bölüm Başkanları ile bir araya geldi.

ISUBÜ’nün gelecek planlamaları hakkında Rektör Prof. Dr. Diler tarafından bilgiler aktarılan TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç’e bir de yeni kampüs alanları için brifing verildi.

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler nazik ziyareti nedeniyle TBMM Meclis Başkanvekili Bilgiç’e, Milletvekili M. Uğur Gökgöz’e ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Süreyya Sadi Bilgiç, “4 Ağustos tarihindeki Üniversite Yer Seçim Kurulu Toplantısı öncesinde Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü İbrahim Diler, Rektör Yardımcıları, Ziraat Fakültesi Dekanı, Bölüm Başkanları ve öğretim elemanları ile bir araya gelerek değerlendirme yaptık. Nazik davetleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Toplantıda Ziraat Fakültesi Bölüm Başkanları da söz alarak duygu ve düşüncelerini aktarma imkanı buldular.