Eğitim
Giriş Tarihi : 16-07-2021 20:21   Güncelleme : 16-07-2021 20:21

Türkiye Geçilmez

ISUBÜ, Demokrasi Nöbetine Üst Düzey Katılım Sağladı 15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ terör örgütü tarafından yapılmak istenilen ancak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletin dik duruşu ve kararlılığı ile önlenen hain darbe girişiminin yıl dönümünde Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi gece 02

Türkiye Geçilmez

ISUBÜ, Demokrasi Nöbetine Üst Düzey Katılım Sağladı

15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ terör örgütü tarafından yapılmak istenilen ancak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletin dik duruşu ve kararlılığı ile önlenen hain darbe girişiminin yıl dönümünde Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi gece 02.00-03.00 nöbetini üstlendi.

ISUBÜ, başta Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler olmak üzere, Rektör Yardımcıları, Dekanlar, Yüksekokul Müdürleri, akademisyenler ve idari personelin katılımıyla meydanda yerini yoğun bir katılımla almış oldu. Isparta Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün ve İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Tamer Büyükküpçü ile MÜSİAD Başkanı Yalçın Baysan ISUBÜ standını ziyaret ettiler.

15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda tutulan nöbette ISUBÜ Isparta MYO tarafından nöbete katılanlara çay ve simit ikramında bulunuldu.