Isparta Haber
HV
27 EYLÜL Salı 21:38
YOL DURUMU
1İzmir-Çeşme Otoyolunun Güzelbahçe Kavşağı-Urla Kavşağı Kesimi 2-8.km.leri arasında Çeşme-İzmir istikametinde ekolojik köprü yapımı çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
2Ankara-Niğde Otoyolunun Haymana Kavşağı-Haymana bağlantı yolundaki bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3Ankara Çevre Otoyolunun Konya Kavşağı-Polis Akademisi Kavşağı 14-17.km.leri ve Çevre otoyolunun 0-1.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Konya istikameti ile Çankaya Kavşağının Konya katılım kolu trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
4Polatlı-Haymana yolunun 21-29.km.leri arasında çalışan trafik altında temel takviyeli asfalt sathi kaplama çalışması yapılmakta olup, ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34.km.leri arasında Taşucu mevkii ve 50-54.km.leri arasında Boğsak mevkiinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15:15-16:15 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır.
6Çavdır-Söğüt yolunun 23-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Söğüt-Çavdır istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
7Kangal-Alacahan-Hekimhan yolunun 15-17.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
8Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 14-20.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9İnebolu-Abana-Çatalzeytin yolunun 25-43.km.leri arasında 08.09.2022 tarihinden itibaren asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
10Kars-Kağızman yolunun 13-15.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
Türkiye Haberi